![](/_nw/1/s42407541.jpg)
Відбувся захист магістерських робіт студентів заочного відділення спеціальності "Публічне управління та адміністрування". Усі студенти показали себе з кращої сторони й успішно пройшли завершальний етап навчання. Головою державної екзаменаційної коміссії, зазвичай, є керівники різних органів влади. Цього разу ДЕК очолила голова Миколаївської обласної ради Москаленко Вікторія Вікторівна. Вона високо оцінила підготовку магістрів та висловилася про відкритість Миколаївської обласної ради до співпраці з молодими спеціалістами. Також на захісті була присутня заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АРК та м. Севастополі Кальченко Ольга Олександрівна.
![](/_nw/1/s10733130.jpg)
![](/_nw/1/s42801361.jpg)
![](/_nw/1/s87212451.jpg)
![](/_nw/1/s65766861.jpg)
|