![](/_nw/0/s30741827.jpg)
У середу, 2 серпня, у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів державного управління за спеціальністю "Державна служба". Наразі це останній випуск за цією спеціальністю, в подальшому з лав Інституту державного управління випускатимуться магістри публічного управління.
![](/_nw/0/s66052601.jpg)
В урочистостях приймав участь професорсько-викладацький склад на чолі з ректором університету. На вручення дипломів завітали поважні гості з різних державних установ міста та області. Серед них Кіндратів Віталій Зіновійович - заступник голови Миколаївської облдержадміністрації з соціально-гуманітарних питань, Степаненко Вадим Олександрович - керуючий справами виконавчого комітету Миколаївської міської ради, начальник головного управління Пенсійного фонду у Миколаївській області Єфремова Наталя Василівна.
![](/_nw/0/s36562287.jpg)
![](/_nw/0/s09806783.jpg)
|