![](http://idu.at.ua/_nw/0/s86502943.jpg)
17 січня відбулися урочистості з нагоди 20-ої річниці з дня заснування Чорноморського державного університету імені Петра Могили. Заходи відвідали почесні гості з Києва, Кировограда та інших міст України. Під час святкування ювілею в Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії були вручені нагороди, грамоти та інші відзнаки працівникам університету.
![](http://idu.at.ua/_nw/0/s55132462.jpg)
До привітань долучився і мер м. Миколаєва О. Сенкевич., Рада Ректорів Південного регіону та інші гості. Як відзначив Ректор ЧДУ ім. П. Могили Леонід Клименко це стало доброю традицією збиратися цього січневого дня у цих стінах, в якому залюбки взяли участь і працівники ІДУ на чолі з директором Ємельяновим В.М.
![](http://idu.at.ua/_nw/0/s29322760.jpg)
![](http://idu.at.ua/_nw/0/s82713872.jpg)
|