![](/_nw/0/s22320942.jpg)
Протягом минулих тижныв в Інституті державного управління відбувалися визначальні події. Магістранти заочного відділення спеціальності 8.15010002 «Державна служба» підійшли до фіналу. Було проведено державні іспити та захист магістерських робіт. Усі студенти показали себе з кращої сторони й успішно пройшли завершальний етап навчання. Головою державної екзаменаційної коміссії цього разу була доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри державного менеджменту НАДУ при Президентові України Хаджирадєва Світлана Костянтинівна. Вона високо оцінила підготовку магістрів державного управління та актуальну тематику магістерських робіт.
![](/_nw/0/s88790148.jpg)
Разом із якісними знаннями магістранти доказали свою обізнаність із різних сфер суспільно-політичного життя. У випускних роботах порушуються питання децентралізації влади в Україні, модернізації системи державного управління, кадрової політики, адміністративних послуг, громадського контролю за діяльністю органів публічного управління тощо.
![](/_nw/0/s02252689.jpg)
|