![](/_nw/0/s35349871.jpg)
30 травня 2016 р. в Інституті державного управління проходив круглий стіл на тему "ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ В УКРАЇНІ ТА ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД".
Метою заходу було визначено обмін науково-практичним досвідом щодо окреслення оптимальних шляхів і напрямів здійснення децентралізації влади в Україні та формування спроможних територіальних громад, з урахуванням європейського досвіду.
![](/_nw/0/s63846430.jpg)
У роботі круглого столу приймали участь представники Національного агентства України з питань державної служби, представники Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, державні службовці, працівники органів місцевого самоврядування, викладачі та студенти Інституту державного управління Чорноморського національного університет імені Петра Могили.
![](/_nw/0/s46318209.jpg)
Програма круглого столу.
|