П`ятниця, 24.05.2019, 23:51
Вітаю Вас Гость | RSSМеню сайту
Форма входу
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки

 

 

Палагнюк Юліана Вікторівна - в.о. завідувача кафедри, доктор наук з державного управління, професор б.в.з.
Почесні звання (нагороди):
2006 р. – отримала сертифікат про проходження навчання в Оксфордському університеті.
2007 р. – нагороджена Подякою Генерального Консульства Республіки Чехія в м. Катовіце (Польща) за участь у проекті «Найближчий сусід».
2009 р. – присуджено друге місце у категорії кандидатських робіт у ІІІ Всеукраїнському конкурсі імені Єжи Гєдройця.
2009 р. – нагороджена Почесною грамотою Міністерства науки та освіти України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток наукової сфери та з нагоди Дня науки.
2009 р. – нагороджена Подякою Прем’єр-міністра України за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність.
2011 р. – нагороджена Грамотою Асоціації міст України за активну участь у реалізації українсько-норвезького проекту та високу педагогічну майстерність при проведенні занять з депутатами міських рад в містах Миколаївської області.
2013 р. – присуджено вчене звання доцента кафедри державної політики та менеджменту.
2015 р. – нагороджена дипломом Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради як переможець Миколаївського обласного конкурсу «Кращий педагогічний працівник» у номінації «Вища освіта».
Модулі та дисципліни:
Коло наукових інтересів: державна євроінтеграційна політика України, європейська інтеграція, соціальні стандарти ЄС, мас-медіа та громадянське суспільство, публічне управління.
E-mail: yulianna_p@hotmail.com

Сай Дмитро Вікторович - заступник завідувача кафедри, кандидат педагогічних наук, старший викладач.
Почесні звання (нагороди):
2016 р. – нагороджений подячним листом від Миколаївської міської ради.
2015 р. – нагороджений почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації.
2014 р. – нагороджений дипломом Департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації.
2013 р. – нагороджений відзнакою за волонтерську діяльність від Шейха Іса бін Алі Аль Кхаліфа (Бахрейн) та Неурядової організації «Good Work Society» (Бахрейн).
2013 р. –  нагороджений подячним листом  Миколаївської обласної державної адміністрації.
2012 р. – нагороджений грамотою Управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.
Модулі та дисципліни:
Коло наукових інтересів: діти-сироти, діти з особливими потребами, моральні цінності, волонтерська діяльність, неформальна освіта.
E-mail: Dmytro.Say@chmnu.edu.ua

Сорока Світлана Вікторівна - доктор наук з державного управління, професор кафедри.
Наукова діяльність: Має 65 наукових праць, серед яких 4 навчальні посібники, з них 3 під грифом МОН України, 3 науково-методичні рекомендації, 1 монографія та 53 наукових статті, серед яких 28 - у фахових виданнях України, 5 - у фахових іноземних виданнях.
Коло наукових інтересів: особливості державного управління в країнах Європейського Союзу, механізми взаємодії органів державної влади, політика європейської інтеграції.
Громадська діяльність: Член Вченої ради ЧДУ ім.Петра Могили, Член спеціалізованої вченої ради з державного управління,  Член спеціалізованої вченої ради з  історії, Член редколегії наукового збірника з державного управління "Наукові праці",  Член редколегії міжнародного наукового збірника "Public policy and economic development", член громадської ради при Миколаївській облдержадміністрації.
Модулі та дисципліни:  «Методологія системного підходу та наукових досліджень», «Місцеве самоврядування в зарубіжних країнах», «Євроінтеграція, міжнародне публічне управління та безпека».
E-mail: svet230879@gmail.com

Андріяш Вікторія Іванівна - доктор наук з державного управління, професор б.в.з..
Модулі та дисципліни: Політичні доктрини в сучасній Україні, Політичний менеджмент, Організація надання послуг населенню, Планування розвитку територіальної громади, Організація діяльності державного службовця
E-mail: andriyash_v2017@ukr.net

Тимофєєв Сергій Павлович - кандидат наук з державного управління, доцент
Модулі та дисципліни: Основи державного управління та місцевого самоврядування, Політика і управління, Загальні засади місцевого самоврядування, Керівник в державному управлінні, Етнологія регіону.
Коло наукових інтересів: механізми взаємодії громадськості з управлінськими органами, державне управління етнонаціональними відносинами, механізми регулювання етнонаціональних відносин, державна етнополітика, проблемні питання сучасного суспільства.
E-mail: stymofeev@gmail.com

Козлова Людмила Василівна - кандидат наук з державного управління, доцент кафедри.
Модулі та дисципліни: Публічна комунікація і ділова мова в публічному управлінні, Вступ до спеціальності, Муніципальний менеджмент, Менеджмент і маркетинг.
E-mail: kozlovalife@ukr.net

Малікіна Оксана Анатоліївна - викладач кафедри місцевого самоврядування та регіонального розвитку.
Коло наукових інтересів: Шляхи реформування державних органів влади.
Модулі та дисципліни: Державна служба, Історія українського державотворення, Керівник в державному управлінні, Муніципальний менеджмент, Менеджмент в органах державної влади та місцевого самоврядування.
E-mail: oksi_mal@ukr.net

Кабаєва Аліна Іванівна - завідуюча кабінетами кафедр публічного управління та адміністрування та місцевого самоврядування та регіонального розвитку.
E-mail: a_kabayeva@ukr.net

 

Copyright IDU © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz