Субота, 20.07.2019, 20:44
Вітаю Вас Гость | RSSМеню сайту
Форма входу
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки

 

 

Палагнюк Юліана Вікторівна - в.о. завідувача кафедри, доктор наук з державного управління, професор б.в.з.
Почесні звання (нагороди):
2006 р. – отримала сертифікат про проходження навчання в Оксфордському університеті.
2007 р. – нагороджена Подякою Генерального Консульства Республіки Чехія в м. Катовіце (Польща) за участь у проекті «Найближчий сусід».
2009 р. – присуджено друге місце у категорії кандидатських робіт у ІІІ Всеукраїнському конкурсі імені Єжи Гєдройця.
2009 р. – нагороджена Почесною грамотою Міністерства науки та освіти України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток наукової сфери та з нагоди Дня науки.
2009 р. – нагороджена Подякою Прем’єр-міністра України за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність.
2011 р. – нагороджена Грамотою Асоціації міст України за активну участь у реалізації українсько-норвезького проекту та високу педагогічну майстерність при проведенні занять з депутатами міських рад в містах Миколаївської області.
2013 р. – присуджено вчене звання доцента кафедри державної політики та менеджменту.
2015 р. – нагороджена дипломом Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради як переможець Миколаївського обласного конкурсу «Кращий педагогічний працівник» у номінації «Вища освіта».
Модулі та дисципліни:
Коло наукових інтересів: державна євроінтеграційна політика України, європейська інтеграція, соціальні стандарти ЄС, мас-медіа та громадянське суспільство, публічне управління.
E-mail: yulianna_p@hotmail.com

Ємельянов Володимир Михайлович - доктор наук з державного управління, професор.
Почесні звання (нагороди): лауреат Премії Академії наук УРСР (1980) та Премії Ради Міністрів СРСР (1991), нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня (1997), Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2000), Почесною грамотою Верховної Ради України (2003), Почесною відзнакою НПУ ім. М. П. Драгоманова, срібною медаллю «М.П.Драгоманов 1841-1895», медаль ім. Петра Могили (2006). ювілейною медаллю з нагоди 20-річниці Незалежності України (2011).
Модулі та дисципліни: Кадрова політика, Управління місцевими програмами та проектами, Професійна кар'єра, Кадрова політика в системі місцевого самоврядування.
Коло наукових інтересів: Децентралізація влади в Україні, державна кадрова політика на регіональному рівні, розвиток місцевого самоврядування на регіональному рівні.
Громадська діяльність: Голова спеціалізованої Вченої ради Д 38.053.03 з державного управління, Член Вченої ради ЧДУ ім.Петра Могили, Член редколегії наукових збірників.
Хобі: плавання (майстер спорту СРСР з плавання, рекордсмен України з плавання серед ветеранів, фіналіст чемпіонатів Європи 2003, 2005, 2007 рр. Президент обласної федерації, та віце-президент федерації плавання України, заступник Голови відділення Національного олімпійського комітету України в Миколаївській області).
E-mail: d_idu@ukr.net

Сорока Світлана Вікторівна - доктор наук з державного управління, професор кафедри.
Наукова діяльність: Має 65 наукових праць, серед яких 4 навчальні посібники, з них 3 під грифом МОН України, 3 науково-методичні рекомендації, 1 монографія та 53 наукових статті, серед яких 28 - у фахових виданнях України, 5 - у фахових іноземних виданнях.
Коло наукових інтересів: особливості державного управління в країнах Європейського Союзу, механізми взаємодії органів державної влади, політика європейської інтеграції.
Громадська діяльність: Член Вченої ради ЧДУ ім.Петра Могили, Член спеціалізованої вченої ради з державного управління,  Член спеціалізованої вченої ради з  історії, Член редколегії наукового збірника з державного управління "Наукові праці",  Член редколегії міжнародного наукового збірника "Public policy and economic development", член громадської ради при Миколаївській облдержадміністрації.
Модулі та дисципліни:  «Методологія системного підходу та наукових досліджень», «Місцеве самоврядування в зарубіжних країнах», «Євроінтеграція, міжнародне публічне управління та безпека».
E-mail: svet230879@gmail.com

Андріяш Вікторія Іванівна - доктор наук з державного управління, професор б.в.з..
Модулі та дисципліни: Політичні доктрини в сучасній Україні, Політичний менеджмент, Організація надання послуг населенню, Планування розвитку територіальної громади, Організація діяльності державного службовця
E-mail: andriyash_v2017@ukr.net

Тимофєєв Сергій Павлович - кандидат наук з державного управління, доцент
Модулі та дисципліни: Основи державного управління та місцевого самоврядування, Політика і управління, Загальні засади місцевого самоврядування, Керівник в державному управлінні, Етнологія регіону.
Коло наукових інтересів: механізми взаємодії громадськості з управлінськими органами, державне управління етнонаціональними відносинами, механізми регулювання етнонаціональних відносин, державна етнополітика, проблемні питання сучасного суспільства.
E-mail: stymofeev@gmail.com

Козлова Людмила Василівна - кандидат наук з державного управління, доцент кафедри.
Модулі та дисципліни: Публічна комунікація і ділова мова в публічному управлінні, Вступ до спеціальності, Муніципальний менеджмент, Менеджмент і маркетинг.
E-mail: kozlovalife@ukr.net

Малікіна Оксана Анатоліївна - викладач кафедри місцевого самоврядування та регіонального розвитку.
Коло наукових інтересів: Шляхи реформування державних органів влади.
Модулі та дисципліни: Державна служба, Історія українського державотворення, Керівник в державному управлінні, Муніципальний менеджмент, Менеджмент в органах державної влади та місцевого самоврядування.
E-mail: oksi_mal@ukr.net

Кабаєва Аліна Іванівна - завідуюча кабінетами кафедр публічного управління та адміністрування та місцевого самоврядування та регіонального розвитку.
E-mail: a_kabayeva@ukr.net

 

Copyright IDU © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz