Середа, 18.10.2017, 20:43
Вітаю Вас Гость | RSSМеню сайту
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Кафедра менеджменту та адміністрування

Плеханов Дмитро Олександрович - завідувач кафедри менеджменту та адміністрування, доктор наук з державного управління, доцент, професор кафедри менеджменту та адміністрування.
Почесні звання (нагороди): Нагороджений Орденом Святого Станіслава IV ступеня з врученням йому Офіцерського Хреста.
Громадська діяльність: Є членом Спецалізованої вченої ради Д 38.053.03 з державного управління, член редколегії наукових збірників.
Коло наукових інтересів: Державна влада і місцеве самоврядування, інститут державної служби,проблеми наукового забезпечення державного управління агропромисловим виробництвом в Україні.
Модулі та дисципліни: Державна служба, історія українського державотворення, конституційно-правові проблеми виконавчої влади в Україні, контролінг в системі місцевого самоврядування.
E-mail: d_idu@ukr.net

Беглиця Володимир Петрович – проректор з наукової роботи ЧДУ імені Петра Могили, доктор наук з державного управління, доцент, професор кафедри менеджменту та адміністрування.
Громадська діяльність: заступник голови Спецалізованої вченої ради Д 38.053.03 з державного управління, член редколегії науково-методичного журналу "Наукові праці" серія "Державне управління"
Модулі та дисципліни: «Проблеми боротьби з корупцією».
E-mailscience@chdu.edu.ua

Багмет Михайло Олександрович - доктор історичних наук, професор.
Заслужений діяч науки і техніки України.
Почесні звання (нагороди): Відмінник освіти України.
Академік Української академії історичних наук. Академік Української академії політичних наук.
Є членом президії Громадської ради освітян і науковців України, заступником голови правління Миколаївської обласної організації Товариство «Знання» України.
Наукова діяльність: Автор понад 600 наукових, науково-популярних та методичних праць.
Під його керівництвом захищено більше 30 докторських та кандидатських дисертацій.
Модулі та дисципліни: «Політологічні аспекти публічного управління та адміністрування», «Історія Європейського Союзу».
E-mail: ines@kma.mk.ua

Стоян Олександра Юріївна - доктор наук з державного управління, в. о. доцента.
Коло наукових інтересів: механізми державного регулювання, публічне управління та адміністрування, місцеве самоврядування, адміністративна реформа, сталий розвиток, регіональний розвиток, державно-приватне партнерство, енергоефективність, відновлювальна енергетика, екологічний менеджмент, у т.ч. світовий досвід і досвід ЄС та Енергетичного Співтовариства.
Наукова діяльність: автор 57 наукових праць, серед яких 3 – монографії, з яких 1– одноосібна та 2 англомовні колективні монографії.
Модулі та дисципліни: «Економіка», «Міжнародний менеджмент», «Розвиток підприємництва в Україні», «Стратегії сталого розвитку».
E-mail: oleksandra_stoian@ukr.net
Шатун Володимир Тимофійович - кандидат політичних наук, в. о. доцента.
Коло наукових інтересів: організація управлінської діяльності, менеджмент в системі державного управління, європейська і євроатлантична інтеграція, соціологія громадської думки.
Наукова діяльність:
Модулі та дисципліни: «Антикризове управління», «Вища освіта і Болонський процес», «Менеджмент організацій», «Організація діяльності соціологічних служб», «Організація управлінської діяльності», «Психологія управління», «Політологічні аспекти державного управління», «Психолого-педагогічні основи викладацької діяльності», «Соціальні стандарти Європейського Союзу», «Соціологія парламентаризму».
E-mail: vlad.shatoon@rambler.ru
Дерега Віра Володимирівна - кандидат політичних наук, доцент. Докторант.
Коло наукових інтересів: дослідження проблем державного управління пов`язаних з формуванням соціальної та сімейної державної політики, соціального захисту.
Наукова діяльність: має більше 30 наукових праць, серед яких два навчальних посібники з грифом МОН (одноосібний та у співавторстві).
Модулі та дисципліни: «Соціальна і гуманітарна політика», «Державна політика: аналіз та механізми впровадження», «Соціальний діалог та соціальна відповідальність», «Державна політика в соціогуманітарній сфері», «Регіональна соціально-економічна політика», «Конфліктологія».
E-mail: derega@bk.ru

Бондар Ганна Леонідівна - кандидат політичних наук, доцент.
Коло наукових інтересів: Проблема формування правової держави та громадянського суспільства в Україні» і «Психологія політики та влади».
Наукова діяльність: Має 14 публікацій, з них 12 наукового та 2 навчально-методичного характеру.
Модулі та дисципліни: Комунікативна політика в діяльності державного службовця, Проблеми формування правової держави та громадянського суспільства в Україні, Образ політичного лідера, Політика і економіка, Політичний паблік рілейшнз
E-mail: luchenok@mail.ua

Верба Світлана Миколаївна – старший викладач кафедри менеджменту та адміністрування.
Коло наукових інтересів: Шляхи модернізації системи державної служби України.
Модулі та дисципліни: Кадрова політика, Професійна кар'єра, Кадрова політика в системі місцевого самоврядування.
E-maild_idu@ukr.net

Малікіна Оксана Анатоліївна - викладач кафедри менеджменту та адміністрування.
Коло наукових інтересів: Шляхи реформування державних органів влади.
Модулі та дисципліни: Державна служба, Історія українського державотворення, Керівник в державному управлінні, Муніципальний менеджмент, Менеджмент в органах державної влади та місцевого самоврядування.
E-mail: oksi_mal@ukr.net

Гаргаун Яна Ігорівна - завідуюча кабінетом кафедри менеджменту та адміністрування.
E-mail: yana14karpiuk@gmail.com
Copyright IDU © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz